شناخت گروههای تروریستی ابوبکر البغدادی گروه تروریستی

شناخت: گروههای تروریستی ابوبکر البغدادی گروه تروریستی نیروهای عراقی سرکرده داعش استفاده آمریکایی آمریکا فرزند سوریه زندان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنان مراکش فکر کرده بودند ما را برده‌اند / بازی با اسپانیا جهت همه، تفاوت دارد ، کی‌روش

کی روش گفت: شما شاهد بودید که با گذشت وقت بهتر و بهتر به هدفمان رسیدیم، در همین اوضاع بود که توانستیم موقعیت هم خلق کنیم و به نوعی عدم انسجام خط دفاعی ما در دقا

بازیکنان مراکش فکر کرده بودند ما را برده‌اند / بازی با اسپانیا جهت همه، تفاوت دارد ، کی‌روش

کی روش: بازیکنان مراکش فکر کرده بودند ما را برده اند / بازی با اسپانیا جهت همه، متفاوت است

عبارات مهم : ایران

کی روش گفت: شما شاهد بودید که با گذشت وقت بهتر و بهتر به هدفمان رسیدیم، در همین اوضاع بود که توانستیم موقعیت هم خلق کنیم و به نوعی عدم انسجام خط دفاعی ما در دقایق اولیه هم از بین رفت. بازیکنان مراکش فکر می کردند کشور عزیزمان ایران را برده اند ولی در دقایق آخر همه چیز عوض شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران گفت: در بازی قبل بازیکنان مراکش تصور کرده بودند تیم ملی کشور عزیزمان ایران را شکست داده اند.

به گزارش ESPN کارلوس کی روش که تاکنون موفق شد سه تیم ملی را به جام جهانی هدایت کند فردا شب با کشور عزیزمان ایران مسابقه حساسی با اسپانیا را پیش رو دارد. یک ساعت و نیم بازی مهم نه صرفا جهت یک بازی در جام جهانی بلکه جهت برجسته کردن خود در رده ملی. شاید تیم ملی کشور عزیزمان ایران نتواند تا مراحل نهایی افزایش کند ولی از نظر اعتبار هر دو بازی پیش روی کشور عزیزمان ایران برابر اسپانیا و پرتغال اعتبار بین المللی کی روش را تضمین خواهد کرد.

بازیکنان مراکش فکر کرده بودند ما را برده‌اند / بازی با اسپانیا جهت همه، تفاوت دارد ، کی‌روش

کی روش در این گفت و گو قبل از اینکه بخواهد در مورد اسپانیا صحبت کند به روند بازی تیمش برابر مراکش اشاره کرد و مدعی شد: ما قبل از بازی قصد داشتیم بازیکنان مراکش را با افت معنوی و روانی قرار بدهیم و جهت کاستن روحیه بازیکنان حریف مقابلشان محکم جنگیدیم و سد راه بازیکنان خلاق تیم ملی مراکش شدیم. به نوعی مانع حرکت آنها شدیم.

وی ادامه داد: شما شاهد بودید که با گذشت وقت بهتر و بهتر به هدفمان رسیدیم، در همین اوضاع بود که توانستیم موقعیت هم خلق کنیم و به نوعی عدم انسجام خط دفاعی ما در دقایق اولیه هم از بین رفت. بازیکنان مراکش فکر می کردند کشور عزیزمان ایران را برده اند ولی در دقایق آخر همه چیز عوض شد. ما در آن بازی برد شیرینی به دست آوردیم، حالا بازی با اسپانیا را پیش رو داریم، بازی که کاملا با مراکش متفاوت هست. از گلر تا مهاجم ما جهت این بازی نگاهی متفاوت دارند و می توانند استراتژی متفاوتی را خلق کنند.

کی روش گفت: شما شاهد بودید که با گذشت وقت بهتر و بهتر به هدفمان رسیدیم، در همین اوضاع بود که توانستیم موقعیت هم خلق کنیم و به نوعی عدم انسجام خط دفاعی ما در دقا

سایت ESPN در ادامه این گزارش اشاره کرد: اگر کی روش بتواند با کشور عزیزمان ایران از این گروه افزایش کند دستاوردی شگفت انگیز جهت کی روش رقم خورده و این نشان می دهد این مربی در جمع عالی ترین مربیان دنیا است.او شاید در چند سال اخیر ارتباط خوبی با فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران نداشته ولی نتیجه های خوبی کسب کرده است.

فارس

واژه های کلیدی: ایران | مراکش | فوتبال | اسپانیا | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz