شناخت گروههای تروریستی ابوبکر البغدادی گروه تروریستی

شناخت: گروههای تروریستی ابوبکر البغدادی گروه تروریستی نیروهای عراقی سرکرده داعش استفاده آمریکایی آمریکا فرزند سوریه زندان

گت بلاگز اخبار حوادث خبرتکان‌دهنده تعرض به دانش‌آموزان دبیرستانی

ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد فصل تازه ای شد. شاید پرونده ای با این ابعاد سابقه نداشت

خبرتکان دهنده تعرض به دانش آموزان دبیرستانی

عبارات مهم : فرزند

ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد فصل تازه ای شد. شاید پرونده ای با این ابعاد سابقه نداشته هست، پرونده ای که در آن شواهد حاکی از اذیت و آزار گروهی دانش آموزان پسر یک دبیرستان در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران است.

خبرتکان‌دهنده تعرض به دانش‌آموزان دبیرستانی

آنطور که ما اطلاع حاصل کرده، یکی از مسئولان دبیرستان پسرانه نوبت اول در منطقه 2 تهران، با اذیت و آزار جنسی گروهی از دانش آموزان، باعث اعتراض شدید و شکایت پدر و مادر این فرزند ها شده است است.

خبرآنلاین نوشت؛ یکی از اولیای دانش آموزان اظهار کرد: پسر من از چند ماه پیش پرخاشگر و به شدت عصبی شده است بود و حتی ما تصور می کردیم او دچار بیماری شده است هست. او را پیش دکتر بردیم و روند درمان جهت پرخاشگری او ادامه یافت تا اینکه پسرم گفت در مدرسه چه بلایی به سرش آمده است.

ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب پایتخت کشور عزیزمان ایران وارد فصل تازه ای شد. شاید پرونده ای با این ابعاد سابقه نداشت

اینطور که پدر دانش آموز یاد شده است اعلام می کند یکی از مسئولان مدرسه با پخش تصاویری از طریق گوشی تلفن همراه، فرزند ها را وادار به اعمال غیراخلاقی می کرده هست. تصاویری که پدر و مادر دانش آموزان از این مسئول مدرسه ارائه کرده اند، نشان می دهد فرد یاد شده است دستبند به دست و در حضور پلیس اقرار می کند او با پخش تصویرهای فیلم های مستهجن، فرزند ها را جنبش به اعمال غیراخلاقی کرده است.

یکی از اولیای دانش آموزان می گوید هم اکنون فرزند ها تحت درمان روانشناسی هستند و با وجودی که فصل امتحانات آنهاست، از لحاظ معنوی و روانی به شدت آسیب دیده اند. شرح زیاد از این فاجعه به همراه تصویر العمل مسئولان آموزش و پرورش منتشر خواهد شد.

واژه های کلیدی: فرزند | مدرسه | همراه | مسئولان | دبیرستان | تلفن همراه | گوشی تلفن همراه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz